KONST / Litografier / Färglitografi 13789127
nr 1378 9127
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 117/250, stilleben, bladets mått: 70x48cm, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:48:27
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin